tüketici kredisi hesaplama

İHTİYAÇ KREDİSİ KARŞILAŞTIRMA

Nakit ihtiyaçlarınız için aylık gelirinizi belgeleyebiliyorsanız ve 18 yaşını doldurduysanız bankalar tarafından oluşturulan İhtiyaç Kredisi paketlerine başvuru hakkınız bulunuyor. İhtiyaç Kredisi kullanmak istiyorsanız mutlaka başvuruda bulunmadan önce tüm bankaların ihtiyaç kredisi masraf ve faiz oranlarını karşılaştırma yapmanız ve buna göre başvuruda bulunmanız sizin çıkarınıza olacaktır. Çünkü yoğun kredi talepleri karşılığında bankalar birbirleri ile rekabet içerisine girmiş ve bunun sonucunda gerek masraf gerekse faiz oranlarında değişik rakamlar ortaya çıkmıştır. Tek tek tüm bankaların internet sitelerini gezmek istemiyorsanız İhtiyaç Kredisi Karşılaştırma işlemleri için özel olarak oluşturulmuş siteleri ziyaret ederek kredi kullanmak istediğiniz tutar ve vade seçeneğini girerek aynı sayfa üzerinde tüm bankaların aylık ödeme tutarlarını görebilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

Özellikle uzun vadeli kredilerde aylık ödemeniz gereken taksitler arasında yer alan farkın toplamda büyük bir tutara ulaşacağını unutmayınız ve kredi karşılaştırmalarında mutlaka bankanın sizden kredi kullanımı karşılığında tahsil edeceği masrafıda dahil ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>